Leírás
Imádni fogod a külsejét, de az Ella vonzereje nem csak a szépségében rejlik. Az alacsony súly, a kényelem és a stílus ötvözésével biztos lehetsz benne, hogy - a többi vázunkhoz hasonlóan - ez is kiállta a saját legszigorúbb házon belüli tesztjeinket is. Az Efficient Comfort Geometry minden tekerést élménnyé tesz és minden pedálfordulatot megkönnyít. Az elegánsan integrált csomagtartó ideális módja annak, hogy bármit magaddal vihess. Minden alkatrésze színben is illik a vázhoz, hiszen miért pont erről feledkeztünk volna meg?
Integrated Carrier 2.0
A csomagtartó sokoldalúvá és praktikussá teszi kerékpárt. Az Integrated Carrier 2.0 még ennél is jobb, mivel a csomagtartót magába a vázszerkezetbe építettük be. Az eredmény egy olyan csomagtartó, amely rendkívül erős és merev, valamint elegáns és praktikus. Akár túrázol, akár ingázol vagy vásárolsz, ez segít abban, hogy bármit magaddal vihess, amit csak szeretnél.
Easy Entry
Az Easy Entry pontosan azt kínálja, amit a neve mond: gyors, egyszerű hozzáférést minden bringás számára az okos vázszerkezeti jellemzőknek köszönhetően.
Efficient Comfort Geometry
A speciálisan tervezett Efficient Comfort Geometry kerékpárral a bringázás egyszerű élvezet. Akár a városon vágsz át, akár messzebbre tekersz, akár a családdal vagy a barátokkal, akár munkából vagy szórakozásból, olyan kerékpározási élményt teremtettünk, amely miatt mindig újra nyeregbe pattansz majd.
Semi Internal Cable Routing
A váltó és a fékek kábelei nélkülözhetetlenek, de nem feltétlenül akarod mindig látni őket. A félig integrált kábelelvezetésünk a váltó- és fékkábeleket az alsócsövön keresztül vezeti, ami tisztább megjelenést, simább váltásokat és kevesebb karbantartást eredményez. Így a CUBE kerékpárja jól néz ki és továbbra is úgy működik, ahogyan kell, Ön pedig csak arra koncentrálhat, hogy élvezze az tekerést.
Aluminium Superlite
A CUBE Aluminium Superlite váza hőkezelt 6061-es alumíniumból készül, amely rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal - nagy fáradásállóság, jó merevség, alacsony súly és kiváló szilárdság -, amelyek egy kerékpárváz esetében fontosak. Ezután dupla konok csövekké alakítjuk, hogy csökkentsük a súlyt anélkül, hogy bármit is feláldoznánk a szilárdságából. Az eredmény? Kivételesen könnyű, erős és strapabíró vázak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Superlite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 45 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Nexus C6000 |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Nexus |
| Fogaskoszorú fogszám | 20T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC HV500 |
| Pedál | CUBE PP MTB |
| Középcsapágy | Thun PASO-ML |
| Hátsó váltó | Shimano Nexus C6001 |
| Váltókar | Shimano Nexus C6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | V-Brake |
| Féktípus | V-fék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Comfort Shape Bar |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormányszár | CUBE Comfort City Stem |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 35° |
| Kormánycsapágy | CUBE H863 |
| Markolat | CUBE Retro |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | CUBE Retro |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Little Big Ben |
| Első gumi fajta | Active |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Little Big Ben |
| Hátsó gumi fajta | Active |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | CUBE SX24 |
| Első agy | Shimano C3000 |
| Hátsó agy | Shimano Nexus C6001 |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock LS582 Retro |
| Hátsó lámpa | Herrmans H-Trace |
| Csomagtartó | CUBE Integrated Carrier 2.0 |
| Sárvédő | SKS Spereblue |
| Kitámasztó | CUBEstand Pro |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 17 kg |