Leírás
Az XLC HS-S01 menetes kormánycsapágy egy kiváló minőségű termék, amely 1 hüvelykes menetes villákhoz készült, és számos kerékpártípushoz alkalmas. A csapágy krómozott acélból készült, ami kiemelkedő tartósságot és megbízhatóságot biztosít. A csapágy átmérője 22.2 mm a belső, 30.0 mm a külső részen, és 26.4 mm a villa kónusz átmérője, így széleskörű kompatibilitást nyújt különböző kerékpármodellekkel.
Az XLC HS-S01 kormánycsapágy dupla tömítéssel rendelkezik, ami megakadályozza a szennyeződések és a nedvesség bejutását, így hosszabb élettartamot biztosít. Ezzel az alkatrésszel a kerékpár kormányzása simább és precízebb lesz, javítva a vezetési élményt.
Paraméterek
| Típus | Menetes |
| Villanyak átmérő | 1" |
| Kónusz | 26.4 mm |
| Belső átmérő | 30.0 mm |
| Beépítési magasság | 24.0/9.5/33.5 mm |
| S.H.I.S. | Klasszikus |
| S.H.I.S. felső | EC30/22.2 |
| S.H.I.S. alsó | EC30/26.4 |
| Csapágy | Golyós |
| Anyag | Acél |
| Súly | 160 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!