Leírás
Az XLC HS-S02 menetes kormánycsapágy egy kiváló minőségű kormánycsapágy, amelyet úgy terveztek, hogy megbízható és tartós teljesítményt nyújtson minden kerékpáros számára. Ez az 1 1/8 colos kormánycsapágy krómozott acélból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot és a korrózióval szembeni védelmet.
Ez a kormánycsapágy különösen alkalmas azok számára, akik tartós és megbízható megoldást keresnek kerékpárjuk kormányrendszeréhez. Az XLC HS-S02 kiválóan illeszkedik a klasszikus EC34/25,4 EC34/30 rendszerhez, ami a legtöbb szabványos kerékpárhoz kompatibilis. A golyóscsapágyazás sima és stabil kormányozást biztosít, így ideális választás mindennapi és túra kerékpározáshoz is.
Paraméterek
| Típus | Menetes |
| Villanyak átmérő | 1.1/8" |
| Kónusz | 30.0 mm |
| Belső átmérő | 34.0 mm |
| Beépítési magasság | 23.5/10.0/34.0 mm |
| S.H.I.S. | Klasszikus |
| S.H.I.S. felső | EC34/25.4 |
| S.H.I.S. alsó | EC34/30 |
| Csapágy | Golyós |
| Anyag | Acél |
| Súly | 160 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!