Leírás
A 2024-es STEVENS Sonora ES ultrakönnyű karbon vázzal készül, amely merevségének köszönhetően kiváló erőátvitelt biztosít, miközben alacsony súlya gyors mászásokat tesz lehetővé. Sportos geometriája és belső kábelvezetése modern megjelenést és hatékony kezelhetőséget kínál. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező Fox 32 Float SC Performance villa lockout funkcióval könnyedén igazodik a terepviszonyokhoz.
A hajtásról a Shimano Deore XT 1x12 sebességes rendszer gondoskodik, amely széles áttételtartományt kínál, így egyaránt alkalmas meredek emelkedők leküzdésére és gyors sík szakaszokra. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékezést nyújtanak minden körülmények között, így a bringa magabiztos irányítást biztosít.
A kerékpár Schwalbe Racing Ray és Racing Ralph külsőkkel, könnyű és tartós kerékszettel érkezik, amelyek kiváló tapadást és gördülékeny haladást garantálnak. A Sonora ES tökéletes választás teljesítményorientált MTB felhasználóknak, akik a sebességet és a kezelhetőséget keresik.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Carbon SL HMF |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 41 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Fox 32 Float SC Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore XT |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-M8100 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT-MT800 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano Deore XT |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo MTB |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo MTB |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 70 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo MTB |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 380 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Racing Ray |
| Első gumi fajta | ADDIX Speed/LiteSkin |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Racing Ralph |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX Speed/LiteSkin |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | DT Swiss X 1900 Spline |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 10.2 kg |