Leírás
A STEVENS Jazz 2023-as modellje könnyű alumínium vázzal készül, amely stabil és kényelmes üléspozíciót biztosít. A váz kialakítása lehetővé teszi a csomagtartó és sárvédő használatát, így a kerékpár a mindennapi közlekedésben és túrákon is megállja a helyét. A beépített dinamos LED világítás garantálja, hogy este is jól láthatóan közlekedhess.
A hajtásról a Shimano 3x8 sebességes rendszer gondoskodik, amely megbízható és könnyen karbantartható. A széles áttételtartomány biztosítja, hogy emelkedőkön és sík szakaszokon is kényelmes tempóban haladhass. A Tektro hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékerőt nyújtanak, így minden időjárási körülmény között magabiztosan irányíthatod a bringát.
A kerékpár komplett trekking felszereltséggel érkezik: sárvédők, csomagtartó, kitámasztó és világításrendszer teszik teljessé a kényelmes használatot. Többféle vázméretben és típusban elérhető, így mindenki megtalálhatja a számára ideális beállítást. A Jazz ideális társ mindennapos közlekedéshez, hétvégi kirándulásokhoz és hosszabb túrákhoz is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX HLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano FC-TY501 |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z7 |
| Pedál | City Reflex |
| Első váltó | Shimano Altus |
| Hátsó váltó | Shimano Alivio |
| Váltókar | Shimano SL-M315 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T275 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Wave Gent |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Oxygen RM-19 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Upp |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime |
| Sárvédő | SKS mudguards |
| Kitámasztó | STEVENS kickstand |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 16.8 kg |