Leírás
A STEVENS Izoard Ultegra Di2 2025-ös modellje könnyű, merev és elegáns karbon vázzal készül, amely egyszerre biztosítja a hatékony erőátvitelt és a kényelmes üléspozíciót. A teljes karbon villa pontos irányítást és jó rezgéscsillapítást nyújt, így a bringa hosszabb távokon is komfortos marad. A modern, belső kábelezés letisztult megjelenést ad.
A hajtásról a Shimano Ultegra Di2 2x12 sebességes elektromos rendszer gondoskodik, amely minden váltást gyorsan és precízen hajt végre. A hidraulikus tárcsafékek erős és megbízható fékezést biztosítanak, akár nedves időben is. A széles áttételtartomány könnyed mászást és gyors sík tempót tesz lehetővé.
A kerékpár DT Swiss P 1800 Spline kerékszettel és 28 mm széles Continental Grand Prix gumikon gurul, amelyek gördülékenységet és biztos tapadást nyújtanak. A karbon váz és a modern felszereltség miatt az Izoard Ultegra Di2 a tökéletes választás teljesítményorientált országúti kerékpárosok számára.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Carbon SL Fiber |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS Full Carbon SL |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Ultegra |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 172.5 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Ultegra |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-M8100 |
| Első váltó | Shimano Ultegra Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano Ultegra Di2 |
| Váltókar | Shimano Ultegra Di2 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Ultegra |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT-CL800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano Ultegra Di2 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo Aero |
| Kormány szélesség | 410 mm |
| Kormányszár | FSA SMR |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -6° |
| Kormánycsapágy | FSA No. 80 CR II |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Triton |
| Nyeregcső | Deda RS Carbon |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix SL |
| Első gumi fajta | PolyX |
| Első gumi méret | 28-622 |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix SL |
| Hátsó gumi fajta | PolyX |
| Hátsó gumi méret | 28-622 |
| Felni | DT Swiss P 1800 Spline |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 8.1 kg |