Leírás
A 2024-es STEVENS Galant Lite modern alumínium vázzal készült, amely könnyű és erős felépítést kínál. Merev S-Lite alumínium villája precíz kormányzást és stabilitást biztosít. Ez a bringa tökéletes társ a mindennapokban és rövidebb túrákon is.
A hajtásról a Shimano CUES 2x9 sebességes váltórendszer gondoskodik, amely széles áttételtartományt és gyors váltást kínál. A Tektro hidraulikus tárcsafékek biztosítják a megfelelő fékerőt, így mindig megbízhatóan és biztonságosan irányítható a kerékpár. Ez a kombináció ideális választás azoknak, akik praktikus, mégis sportos trekking kerékpárt keresnek.
A Galant Lite praktikus felszereltséggel érkezik: agydinamós világítással, csomagtartóval, sárvédőkkel és kitámasztóval, így azonnal használatra kész a mindennapokban. Schwalbe Citizen gumiabroncsai kényelmes és biztonságos haladást nyújtanak, míg a különböző vázkialakításoknak köszönhetően minden kerékpáros megtalálhatja az ideális beállítást. A Galant Lite tökéletes választás városi közlekedéshez és könnyed túrákhoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U4000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U4000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U4000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Nuvola Gent |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Első gumi fajta | KevlarGuard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Hátsó gumi fajta | KevlarGuard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Dynamo 45 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 15.2 kg |