Leírás
A 2022-es STEVENS Furious 27.5" egy kiváló minőségű gyerek kerékpár, amelyet kifejezetten a fiatal kalandorok számára terveztek. Az alumínium 6061 váz könnyű és tartós, így ideális választás mindennapi használatra és terepi kihívásokhoz egyaránt. Az SR Suntour XCE28 teleszkópvilla 100 mm-es rugóúttal rendelkezik, ami biztosítja a sima és kényelmes utazást még egyenetlen terepen is.
A kerékpár Shimano Altus 2x8 sebességes váltórendszerrel van felszerelve, amely pontos és megbízható váltást biztosít minden körülmények között. A Tektro hidraulikus tárcsafékek (180 mm-es első és 160 mm-es hátsó féktárcsákkal) kiváló fékerőt és biztonságot nyújtanak, így a gyerekek biztonságosan megállhatnak akár nagy sebességnél is.
A Furious 27.5" kerékpár teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a hub dinamós világítást, amely garantálja a láthatóságot éjszaka és rossz fényviszonyok között is. A kerékpárhoz tartozik továbbá sárvédő és kitámasztó, ami még praktikusabbá teszi a mindennapi használatot. Az Oxygen Scorpo kormány és a kényelmes Oxygen Raceline nyereg hosszabb utakon is kényelmet biztosítanak.
A kerékpár két színben és több méretben érhető el, így minden gyermek megtalálhatja a számára legmegfelelőbb változatot. A Furious 27.5" súlya 15.5 kg, ami könnyű kezelhetőséget és gyors manőverezést tesz lehetővé
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 41 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour XCE28 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen Aluminium Forged |
| Hajtómű fogszám | 36-22T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG31 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.1 |
| Pedál | MTB Flatpedal Reflex |
| Első váltó | Shimano Altus |
| Hátsó váltó | Shimano Altus |
| Váltókar | Shimano SL-M315-8R |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-M275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-M275 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Raceline |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Első gumi fajta | PunctureGuard |
| Első gumi méret | 50-507 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Hátsó gumi fajta | PunctureGuard |
| Hátsó gumi méret | 50-507 |
| Felni | Oxygen RM-M19 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock I Veo 20 |
| Hátsó lámpa | Trelock Duo Top |
| Sárvédő | STEVENS Clip-On |
| Kitámasztó | STEVENS |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 15.5 kg |