Leírás
A 2024-es STEVENS E-Triton 5.5.1 a kényelmes túrázás és a mindennapi ingázás tökéletes társa. Könnyű és tartós alumínium váza stabilitást nyújt, a Suntour teleszkópja pedig kisimítja az úthibákat, így kellemes élményt nyújt városban és túraútvonalakon egyaránt. A trekking geometriának köszönhetően a kerékpár hosszabb utakra is kényelmes, akár többnapos kirándulások során is.
A Bosch Performance Line motor erőteljes és természetes rásegítést nyújt, így a meredek emelkedők sem jelentenek akadályt. A 545 Wh kapacitású Bosch akkumulátor hosszú hatótávot biztosít, így bátran tervezhetsz nagyobb túrákat. A Shimano 1x10 sebességes váltórendszer precíz és egyszerű kezelhetőséget nyújt, amely tökéletesen illeszkedik az e-bike sokoldalú felhasználásához.
A Tektro hidraulikus tárcsafékek biztonságos fékezést garantálnak minden időjárási körülmény között, a Schwalbe gumik pedig kiváló tapadást és kényelmes gördülést biztosítanak. A kerékpár teljes trekking felszereléssel érkezik: sárvédőkkel, csomagtartóval, kitámasztóval és világítással, így azonnal bevethető a mindennapi közlekedésben. A STEVENS E-Triton 5.5.1 tökéletes választás mindazoknak, akik egy megbízható, erős és sokoldalú elektromos trekking kerékpárt keresnek a mindennapokra és a hosszabb túrákhoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 50 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 44T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-48T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal ON Female |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon |
| Első gumi fajta | Endurance, GreenGuard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon |
| Hátsó gumi fajta | Endurance, GreenGuard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 Disc SL |
| Első agy | Strummer RTP-1 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Light Hammer 80 |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G3 Performance Line |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 75 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerPack 545 |
| Kapacitás | 545 Wh |
| Töltő | Bosch 4A |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Intuvia 100 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 25.9 kg |