Leírás
A 2023-as STEVENS E-Molveno ideális választás mindennapi ingázáshoz és hétvégi kirándulásokhoz egyaránt. A kerékpár vázgeometriája kényelmes üléspozíciót biztosít, míg a 63 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour NX1-Coil LO villa simítja ki az útegyenetlenségeket. A Sunrace 9 sebességes váltórendszer precíz és megbízható váltást tesz lehetővé, így könnyedén alkalmazkodhatunk a változó terepviszonyokhoz.
A Bosch G3 Active Line motor 40 Nm nyomatékkal csendes és hatékony támogatást nyújt, míg a 400 Wh-s Bosch PowerPack akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít. A Tektro HD-T280 hidraulikus tárcsafékek kiváló fékerőt biztosítanak minden időjárási körülmény között, növelve a biztonságot.
A kerékpár felszereltsége magában foglalja az AXA első és hátsó lámpát, amelyek biztosítják a megfelelő látási viszonyokat és láthatóságot. A STEVENS hátsó csomagtartó lehetővé teszi különböző táskák és kosarak egyszerű rögzítését. A SKS sárvédők és a Pletscher Comp kitámasztó további kényelmet és funkcionalitást nyújtanak a mindennapi használat során.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1-Coil LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | SunRace CSM90 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC X9 NPGY |
| Pedál | City Reflex |
| Hátsó váltó | Sunrace RDM93 |
| Váltókar | Sunrace DLM903 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Versa II |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Nuvola Gent |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Marathon |
| Első gumi fajta | Endurance, GreenGuard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Marathon |
| Hátsó gumi fajta | Endurance, GreenGuard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Formula CL-51 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Compactline 35 |
| Hátsó lámpa | AXA Blueline |
| Csomagtartó | STEVENS |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G3 Active Line |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 40 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerPack 400 |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch 2A |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch Purion |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 23.5 kg |