Leírás
A STEVENS E-6X Tour 2024 egy sokoldalú elektromos trekking kerékpár, amely ideális választás a városi ingázáshoz és a hosszabb kirándulásokhoz is. Könnyű alumínium váza és Suntour teleszkópvillája kényelmet és stabilitást biztosít, miközben a geometria kellemes testtartást nyújt. A teljes felszereltsége alkalmassá teszi a mindennapi közlekedésre és a többnapos túrákra is.
A Bosch Performance Line motor természetes és erőteljes rásegítést biztosít, így könnyedén leküzdhetők a hosszabb emelkedők is. Az 545 Wh kapacitású Bosch PowerPack akkumulátor elegendő energiát kínál a hosszú távú kerékpározáshoz, így bátran tervezhetsz vele nagyobb kirándulásokat. A Shimano váltórendszer gyors és pontos sebességváltást tesz lehetővé, így a kerékpár minden terepviszonyhoz jól alkalmazkodik.
A Tektro hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékezést nyújtanak, így minden helyzetben biztonságos irányíthatóságot garantálnak. A Continental gumik megbízható tapadást és kényelmes gördülést biztosítanak, akár városi utakon, akár murvás szakaszokon közlekedsz. A STEVENS E-6X Tour tökéletes választás mindazok számára, akik egy erős, kényelmes és praktikus elektromos trekking kerékpárt keresnek a mindennapokra és a túrázásokhoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Mobie25-Air LOR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-48T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro Volans |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR180-45A |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T532 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Lynx |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Double Fighter III |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Continental Double Fighter III |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Strummer RTP-1 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Light Hammer 80 |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | STEVENS Edge |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G3 Performance Line |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 75 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerPack 545 |
| Kapacitás | 545 Wh |
| Töltő | Bosch 4A |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Kiox 300 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 24.2 kg |