Leírás
A STEVENS E-4X Tour 2021 egy modern elektromos trekking kerékpár, amely ideális választás a mindennapi ingázáshoz és a hétvégi kirándulásokhoz. Könnyű alumínium váza és a Suntour teleszkópos villa kényelmes és stabil haladást biztosít, legyen szó városi utcákról vagy kavicsos utakról. Sportos geometriája és sokoldalú kialakítása révén a bringa egyaránt otthon érzi magát az aszfalton és a könnyebb terepen.
A Bosch Active Line Plus Cruise motor erőteljes és természetes rásegítést nyújt, amely támogatja a kerékpárost akár meredek emelkedőkön is. Az 500 Wh-s Bosch PowerPack akkumulátor elegendő energiát biztosít hosszabb utakhoz, így bátran tervezhetsz nagyobb túrákat is. A Shimano váltórendszer megbízható fokozatváltást nyújt, amellyel a kerékpár könnyen alkalmazkodik a különböző útviszonyokhoz.
A Shimano hidraulikus tárcsafékek erős és pontos fékezést garantálnak minden időjárási körülmény között, így a biztonság mindig elsődleges. A Schwalbe gumik jó tapadást és alacsony gördülési ellenállást biztosítanak vegyes terepen is. A STEVENS E-4X egy kiváló elektromos trekking kerékpár azok számára, akik kényelmes, megbízható és erőteljes e-bike-ot keresnek mindennapi közlekedéshez és szabadidős túrákhoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Mobie25 LOR |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG53 |
| Pedál | ATB Alu Comp Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Alivio Shadow |
| Váltókar | Shimano Alivio |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT200 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Double Fighter III |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Continental Double Fighter III |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | Oxygen RM-T20 Disc |
| Első agy | Shimano HB-MT400 |
| Első agy méret | 15 x 100 mm |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 10 x 135 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Veo |
| Hátsó lámpa | Trelock Duo Flat |
| Csomagtartó | Racktime E-14 RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G3 Active Line Plus Cruise |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 50 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerPack 500 |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Kijelző | Bosch Purion |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2021 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 23.1 kg |