Leírás
A STEVENS Devil's Trail 2025-ös modellje erős alumínium vázzal rendelkezik, amely hosszú távon is bírja a terep okozta terhelést. Sportos, mégis kényelmes geometriája stabil irányítást biztosít, a belső kábelvezetés pedig modern és letisztult megjelenést ad. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező RockShox Recon Gold RL levegős villa lockout funkcióval segíti, hogy a bringa mindig az aktuális terepviszonyokhoz igazodjon.
A hajtásról a Shimano CUES 1x11 sebességes rendszer gondoskodik, amely egyszerű kezelhetőséget és széles áttételtartományt kínál, így emelkedőkön és gyors szakaszokon is jól teljesít. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erős fékerőt és megbízható adagolhatóságot nyújtanak, így minden időjárási körülmény között biztonságot adnak.
A kerékpár Schwalbe Rocket Ron Performance külsőkkel és strapabíró kerékszettel érkezik, amelyek jó tapadást és gördülékeny haladást biztosítanak. A Devil's Trail kiváló választás azoknak, akik egy erős, tartós és sokoldalú MTB-t keresnek változatos terepviszonyokra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Rock Shox Recon Gold RL |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT401 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Oxygen RM-M19 |
| Első agy | Strummer CLTP |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.2 kg |