Leírás
A 2024-es STEVENS Colorado 401 könnyű, erős alumínium vázzal készül, amely merevséget és tartósságot biztosít, miközben sportos geometriája stabil irányíthatóságot nyújt. A belső kábelvezetés modern megjelenést kölcsönöz, a 100 mm-es Fox 32 Float Rhythm levegős villa pedig hatékonyan csillapítja az út egyenetlenségeit, valamint lockout funkcióval rendelkezik a hatékonyabb mászásokhoz.
A hajtásról a Shimano Deore XT 1x12 sebességes rendszer gondoskodik, amely széles áttételtartományt kínál, így könnyedén veszi az emelkedőket és biztos tempót ad síkon is. A Shimano Deore XT hidraulikus tárcsafékek erős és jól adagolható fékezést nyújtanak minden terepviszony között, így biztonságban érezheted magad meredek lejtőkön is.
A kerékpár könnyű és erős kerékszettel, valamint Schwalbe Rocket Ron Performance külsőkkel érkezik, amelyek kiváló tapadást és gördülékeny haladást biztosítanak. A Colorado 401 tökéletes választás azoknak, akik egy sokoldalú, versenyre is kész MTB-t keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 41 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Fox 32 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SLX |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-M7100 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT64 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano Deore XT |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo MTB |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo MTB |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 60 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo MTB |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 380 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX |
| Első gumi méret | 57-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX |
| Hátsó gumi méret | 57-584 |
| Felni | Sun Ringlé Helix 27 SL |
| Első agy | Strummer CLTP |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy | Strummer M42-3 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 11.6 kg |