Leírás
A 2025-ös STEVENS Camino könnyű, merev és kényelmes karbon vázzal készül, amelyet teljes karbon villa egészít ki a pontos irányíthatóság és a rezgéscsillapítás érdekében. A belső kábelvezetés modern, letisztult megjelenést ad, míg a váz kialakítása lehetővé teszi a széles, akár 45 mm-es gumik használatát a nagyobb komfort érdekében.
A hajtásról a Shimano GRX 2x12 sebességes rendszer gondoskodik, amely kifejezetten gravel felhasználásra lett tervezve. A hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékezést nyújtanak, így a Camino minden körülmények között megbízható marad. A széles áttételtartomány lehetővé teszi a gyors haladást síkon és a könnyed mászást meredekebb emelkedőkön.
A kerékpár Fulcrum Rapid Red 900 kerékszettel és Continental Terra Speed gumikkal gurul, amelyek kiváló tapadást és gördülékeny teljesítményt biztosítanak laza talajon és aszfalton egyaránt. A Camino a hosszú gravel túrák és a kalandvágyó bringások ideális társa.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Carbon SL Fiber |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 58 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS Full Carbon SL |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX 610 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-M6100 |
| Első váltó | Shimano GRX 820 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX 820 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX 610 STI |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX 400 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT70 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano GRX 610 STI |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Scorpo Aero Gravel |
| Kormány szélesség | 440 mm |
| Kormányszár | Deda Superbox |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -8° |
| Kormánycsapágy | Deda DCR |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Triton |
| Nyeregcső | Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Speed |
| Első gumi fajta | ProTection |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Speed |
| Hátsó gumi fajta | ProTection |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Fulcrum Rapid Red 900 DB |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 9.4 kg |