Leírás
A STEVENS C12 Lite 2024 egy modern trekking kerékpár, amelyet a legmagasabb szintű teljesítmény és kényelem érdekében terveztek. A könnyű alumínium váz és a STEVENS S-Lite alumínium villa kombinációja agilis és élénk vezetési élményt nyújt, miközben a 12 sebességes Pinion C1.12 váltórendszer 600%-os áttételi tartományt biztosít, lehetővé téve a sima és precíz váltást minden terepen.
A kerékpár innovatív Gates CDX szíjhajtással van felszerelve, amely minimális karbantartást igényel és hosszú élettartamot garantál. A megbízható Shimano hidraulikus tárcsafékek kiváló fékerőt biztosítanak, növelve a biztonságot és a kontrollt. A 47 mm-es Continental Contact Urban gumiabroncsok gyorsak és könnyen gördülnek, miközben kiváló tapadást nyújtanak városi és vidéki utakon egyaránt.
A STEVENS C12 Lite 2024 teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót és világítást is, így ideális választás mindennapi ingázáshoz és hosszabb túrákhoz is. A kerékpár súlya hozzájárul a könnyű kezelhetőséghez és a kényelmes használathoz. A kiegyensúlyozott üléspozíció lehetővé teszi a kényelmes városi közlekedést és a lendületes hétvégi kirándulásokat is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 7005 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Pinion EN-AW7075 / Gates CDX chainring |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 12 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Gates CDX Center Track sprocket |
| Fogaskoszorú fogszám | 28T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 1 sebességes |
| Lánc | Gates CDX Center Track Carbon Drive Belt |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Középcsapágy | Pinion |
| Első váltó | Pinion C1.12 |
| Hátsó váltó | Pinion C1.12 |
| Váltókar | Pinion 12-spd twist shifter |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54/SM-RT56 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT402-3A |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Scorpo |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Male |
| Nyeregcső | Scorpo |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 Disc |
| Első agy | Shimano DH-UR708-3D |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Pinion H2. R |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS Friendly T |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 15.1 kg |