Leírás
A 2024-es STEVENS Avantgarde könnyű, erős alumínium vázzal készült, amely stabilitást és kényelmet biztosít. A 63 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour NCX-E Air villa lockout funkcióval van ellátva, így hatékonyan csillapítja az út egyenetlenségeit, de igény esetén merevvé tehető a lendületesebb haladáshoz. Ez a felépítés ideális városi utakra és hosszabb túrákra egyaránt.
A hajtásról a Shimano CUES 2x11 sebességes rendszer gondoskodik, amely széles áttételtartományt és megbízható váltást kínál minden terepen. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékezést biztosítanak, így a kerékpár minden időjárási körülmény között biztonságosan irányítható. Ez a kombináció ideális választássá teszi a bringát sportosabb trekking felhasználóknak is.
A Continental Contact Urban abroncsai gördülékeny és kényelmes haladást nyújtanak. A kerékpár teljes trekking felszereltséggel érkezik: csomagtartó, sárvédők, kitámasztó és beépített világítás. Az Avantgarde tökéletes társ a hétköznapokban és a hosszabb, kalandos túrákon is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U8000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG700 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U8000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U8000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U8000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano CUES U8000 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano CUES U8000 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Female |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shimano DH-UR708-3D |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Shimano FH-UR600 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS Friendly T |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 14.8 kg |