Leírás
A STEVENS Applebee 2025-ös modellje könnyű és tartós alumínium 6061 TB vázzal rendelkezik, amely kiváló merevséget és stabilitást biztosít a terepen. A kerékpár relaxált trail geometria lehetővé teszi a magabiztos irányítást és a kényelmes üléspozíciót, míg a vázmérethez igazított kerékméretek optimalizálják a kezelhetőséget és a gördülést. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour Raidon XC RL-R Air villa simítja ki az egyenetlen terepet, növelve a komfortot és a kontrollt.
A Shimano CUES U6000 2x10 sebességes váltórendszer széles áttételi tartományt kínál, amely lehetővé teszi a könnyed mászást és a gyors haladást sík terepen egyaránt. A váltórendszer Linkglide technológiája hosszú élettartamot és sima váltást biztosít, még nagy terhelés alatt is. A hidraulikus Shimano BR-MT410 tárcsafékek kiváló fékerőt nyújtanak minden időjárási körülmény között, növelve a biztonságot és a kontrollt a lejtőkön és technikás szakaszokon.
A kerékpár Oxygen RM-M19 felnikre szerelt Schwalbe Rocket Ron Performance gumiabroncsokkal van felszerelve, amelyek kiváló tapadást és alacsony gördülési ellenállást biztosítanak a változatos terepviszonyok között. A 740 mm széles Oxygen Driver kormány maximális irányítást tesz lehetővé, míg az Oxygen Havoc nyereg és az Oxygen Driver nyeregcső kényelmes ülést biztosít hosszabb túrák során is. A STEVENS Applebee ideális választás mindazok számára, akik megbízható és sokoldalú mountain bike-ot keresnek a mindennapi kalandokhoz és terepkerékpározáshoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Raidon XC RL-R Air |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 36-22T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG54 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Középcsapágy | BSA 73 mm |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT401 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Oxygen RM-M19 |
| Első agy | Formula CL-51 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.4 kg |