Leírás
A 2024-es STEVENS 8X egy sportos cross trekking kerékpár, amelyet a sokoldalúság és a kényelem jegyében terveztek. Könnyű alumínium váza és a 63 mm rugóúttal rendelkező SR Suntour teleszkóp stabil és kényelmes haladást biztosít, legyen szó városi utakról vagy kavicsos ösvényekről. Geometriája a gyorsaságot és a kényelmet egyaránt támogatja, így ideális választás a mindennapokra és a hétvégi kirándulásokhoz.
A hajtásláncot a Shimano CUES U8000 2x11 sebességes váltórendszer alkotja, amely precíz váltást és széles áttételtartományt kínál. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékezést biztosítanak, így a kerékpár minden körülmény között biztonságosan irányítható. Ez a felszereltség a megbízhatóságot és a sportos teljesítményt egyaránt garantálja.
A Continental Terra Trail abroncsok kiváló tapadást nyújtanak vegyes terepen, míg az Oxygen alkatrészek és a kényelmes nyereg hosszabb utak során is komfortot biztosítanak. A STEVENS 8X azoknak a kerékpárosoknak szól, akik prémium minőséget, megbízhatóságot és sokoldalúságot keresnek a mindennapi közlekedésben és a túrák során egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium SL 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NRX-E RLR Air |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U8000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG700 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U8000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U8000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT70 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-T8100 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Trail |
| Első gumi fajta | ShieldWall |
| Első gumi méret | 45-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Trail |
| Hátsó gumi fajta | ShieldWall |
| Hátsó gumi méret | 45-622 |
| Felni | Oxygen RM-X21 |
| Első agy | Strummer RTP-1 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 12.3 kg |