Leírás
Az Apex 1 hajtómű teszi teljessé az Apex 1 szettet, amely a SRAM eddigi legkedvezőbb árú országúti 1x™ hajtásrendszere. A szabadalmaztatott X-Sync™ technológiának köszönhetően az Apex 1 hajtómű csendesen és megbízhatóan működik. Azok a kerékpárosok, akik széles áttételtartományt és egyszerű, letisztult váltást keresnek kiváló ár-érték arány mellett, megtalálják számításaikat az Apex 1-ben.
- Kompatibilis SRAM 1x™ országúti 10 és 11 sebességes rendszerekkel.
- Alumínium lánctányér és hajtókarok.
- A szabadalmaztatott X-Sync™ lánctányér-technológia páratlan lánctartást biztosít a teljes SRAM 1x™ rendszer részeként.
- Integrált, négykaros, aszimmetrikus karos kialakítás a maximális merevség/tömeg arány érdekében.
- Nagyobb váz- és gumiszabadság, mint más országúti hajtóműveknél: oldalanként +2 mm.
X-SYNC
A SRAM X-SYNC 1x lánctányérok a legmagasabb szintű teljesítményt és tartósságot nyújtják. Az X-SYNC magas, szögletes fogprofilja korábban kapcsolódik a lánchoz, mint a hagyományos, háromszög alakú fogak. Az éles és keskeny fogprofil, valamint a lekerekített élek segítenek kezelni a lánc oldalirányú elmozdulását. A lehető legjobb teljesítmény érdekében saras körülmények között az X-SYNC lánctányérok sártisztító kialakítással rendelkeznek a belső láncszemek és a görgők számára. Németországban fejlesztve, az X-SYNC lánctányérok a SRAM 1x hajtásrendszer szerves részét képezik. Ne fogadj el utánzatot.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Hátsó fokozatok | 11 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 45 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |