Leírás
Sárvédő szett hegyikerékpárokhoz
Akár erdei ösvényeken, akár mezőkön tekersz, az SKS Velo 65 Mountain sárvédők ideális társak a mountain bike-osok számára. A csíptethető sárvédők a praktikus univerzális rögzítésnek köszönhetően szerszám nélkül, szinte bármilyen vázcsőre egyszerűen felszerelhetők.
Praktikus univerzális rögzítéssel
A fekete, nagy ütésállóságú műanyagból készült sárvédők integrált SKS logóval nemcsak hatékony védelmet nyújtanak, hanem a kerékpár megjelenését is feldobják. A csomag vázrögzítő klipszet és U-alakú merevítőket is tartalmaz.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Univerzális rögzítés.
- Opcionálisan pálcákkal.
- Minden felületre ideális.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 52-60 mm |
| Első hossz | 700 mm |
| Hátsó hossz | 930 mm |
| Súly | 290 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!