Leírás
Sárvédő szett gyerekeknek
Fröccsenésvédelem gyerekeknek – az SKS Velo 55 Kids sárvédők ideális társak. A csíptethető sárvédők a praktikus univerzális rögzítésnek köszönhetően szerszám nélkül, szinte bármilyen vázcsőre egyszerűen felszerelhetők.
Praktikus univerzális rögzítéssel
Az opcionálisan elérhető, ESC biztonsági rendszerrel ellátott U-tartók tovább növelik a biztonságot. A fekete, nagy ütésállóságú műanyagból készült sárvédők integrált SKS logóval nemcsak hatékony védelmet nyújtanak, hanem a kerékpár megjelenését is feldobják.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Univerzális rögzítés.
- Opcionálisan merevítőrögzítő bilincsekkel.
- Kifejezetten gyerekkerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 42-50 mm |
| Első hossz | 525 mm |
| Hátsó hossz | 650 mm |
| Súly | 156 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!