Leírás
Sárvédő szett trekking kerékpárokhoz
Legyen szó városi közlekedésről, erdei útról vagy mezőről, a nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült SKS Trekking Set sárvédők ideális társak minden körülmények között.
Egyszerű felszerelés az univerzális rögzítésnek köszönhetően
A csíptethető sárvédők az univerzális rögzítéssel könnyedén felszerelhetők 28 és 35 mm közötti átmérőjű vázcsövekre.
- Egyszerű felszerelés az univerzális rögzítésnek köszönhetően.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- 28–35 mm közötti vázcső-átmérőhöz rögzíthető.
- Trekking kerékpárokhoz alkalmas.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 30-45 mm |
| Első hossz | 560 mm |
| Hátsó hossz | 600 mm |
| Súly | 185 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!