Leírás
Oldaltáska a csomagtartóra
Biztonságosan utazhatsz minden felszereléseddel! A stílusos Infinity Urban oldaltáska körülbelül 20 literes kapacitással bőséges helyet biztosít felszerelésnek, laptopnak vagy akár bevásárlásnak is. A táska két erős horoggal rögzíthető a csomagtartó síneihez, az alsó forgó kampó pedig további stabilitást ad, megakadályozva, hogy tekerés közben oldalirányban kilengjen. A horgok széles állítási tartományának köszönhetően nemcsak az Infinity Universal rendszerhez, hanem szinte bármilyen csomagtartóhoz csatlakoztatható.
Vízálló, robusztus és rugalmas
A cipzárral és mágneses csattal ellátott roll-top zárásnak köszönhetően az Infinity Urban könnyen méretre igazítható és variálható. A kiváló minőségű, vízálló anyagok és a hegesztett cipzárak hatékonyan védik a táska tartalmát az időjárás viszontagságaitól. Kiemelt funkciói közé tartozik a párnázott laptoprekesz (15"-ig), a megerősített hátsó panel és táskaalj, a könnyen elérhető külső zseb, valamint az oldalakra varrt fényvisszaverő csíkok. A táska egy kézzel levehető a csomagtartóról, és a vállpántnak köszönhetően vállon is hordható.
- Vízálló IP64 minősítés.
- Szinte minden csomagtartóhoz kompatibilis.
- Roll-top zár cipzárral és mágneses csattal.
- Állítható rögzítő- és forgó kampó.
- Jobb vagy bal oldalra is felszerelhető.
Paraméterek
| Típus | Oldaltáska |
| Kialakítás | Egyoldalas |
| Űrtartalom | 20000 ml |
| Vízállóság | Vízálló |
| Zárórendszer | Csatt |
| Mérete | 620 x 430 x 170 mm |
| Anyag | 100 % Polyester |
| Súly | 1100 g |