Leírás
Sárvédő szett univerzális rögzítéssel
A frissített dizájnnak köszönhetően a Hightrek csíptethető sárvédő szett sportos megjelenéssel hódít. A nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült sárvédő szett különösen jól használható 26–28 colos kerekekkel szerelt trekking és városi kerékpárokhoz, és 28–32 mm közötti nyeregcső-átmérőkre szerelhető.
Gyors, szerszám nélküli felszerelés
Az átgondolt univerzális rögzítőrendszer és csíptetőmechanizmus lehetővé teszi, hogy a sárvédő az első felszerelés után gyorsan, szerszám nélkül fel- és levehető legyen.
- Univerzális rögzítés.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Ideális trekking és városi kerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 54 mm |
| Első hossz | 560 mm |
| Hátsó hossz | 700 mm |
| Súly | 300 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!