Leírás
*A kerékpár összeállítása eltérhet a fotótól. Kérjük, ellenőrizd a műszaki adatokat.
Univerzális váltófül (UDH)
Az univerzális váltófül (UDH) a kerékpározás új szabványa. Nemcsak az összes modern váltórendszerrel kompatibilis, hanem védi a hátsó váltót a töréstől és segít megelőzni a láncleesést is. A mountain bike világában az UDH már régóta elterjedt megoldás, a Ridley pedig ezt a technológiát más kerékpáros szegmensekbe is elhozza.
Progresszív versenygeometria
A meredekebb nyeregvázcső-szög igazodik a bringások egyre inkább nyitottabb csípőszöget előnyben részesítő testhelyzetéhez, amely hatékonyabb erőátvitelt tesz lehetővé.
Az alacsonyabbra helyezett középcsapágy kompenzálja a modern kerékpárokon használt szélesebb gumikat.
A rövidebb fejcső és az integrált cockpit agresszívebb, aerodinamikusabb testhelyzetet tesz lehetővé, ami csökkenti a homlokfelületet.
Az UCI-szabályok határainak feszegetése
Az új Noah Fast teljes mértékben a legfrissebb UCI-előírások alapján készült, különös tekintettel a csőformákra és profilokra. A legnagyobb változás az úgynevezett 8:1 szabály alkalmazása, amely lehetővé teszi, hogy a csövek hossza a szélességük nyolcszorosa legyen – szemben a korábbi 3:1 aránnyal. Ennek eredménye a villa és a támvillák hosszú, keskeny profilja.
Leszerelhető első váltóbilincs
Az innovatív, levehető első váltóbilincs letisztult, áramvonalas megjelenést biztosít 1x hajtásrendszer használata esetén. A Wolf Tooth céggel együttműködve egyedi láncvezetőt és láncleesés-gátlót fejlesztettünk, amely tökéletesen illeszkedik vázainkhoz. A tiszta és egységes megjelenés érdekében egy speciális takaróelemet is terveztünk, amely a bilincs helyére kerül, amikor az nincs használatban.
Ridley Essential Carbon
A Noah a Noah Fast legjobb tulajdonságait hozza el egy elérhetőbb árkategóriában. A karbonrétegezés kissé módosult, de a nyertes geometria változatlan maradt. A karbonanyagot a világpiac vezető gyártója, a Toray szállítja. A japán vállalat úttörő a karbonfejlesztés minden területén, és számos világszínvonalú márka beszállítója.
Az Essential szériában kétféle karbont használunk: 24T és 30T. Minél magasabb a „T” érték, annál nagyobb a szakítószilárdság, és annál kevesebb réteg szükséges a kívánt merevség eléréséhez. Ennek köszönhetően az Essential széria kerékpárjai kissé nehezebbek, mint az Elite széria modelljei, ugyanakkor kiváló teljesítményt nyújtanak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Noah 7E8 |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Noah 7E8 |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM Force AXS |
| Hajtómű fogszám | 48-35T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 172.5 mm |
| Fogaskoszorú | SRAM XG-1270 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-33T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Első váltó | SRAM Force AXS |
| Hátsó váltó | SRAM Force eTAP AXS |
| FÉK | --------------- |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | 4ZA CIP Integrated 2.0 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Italia SLR |
| Nyeregcső | Deda aero |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Corsa Pro |
| Első gumi fajta | Bézs-Fekete |
| Első gumi méret | 700 x 28C |
| Hátsó gumi | Vittoria Corsa Pro |
| Hátsó gumi fajta | Bézs-Fekete |
| Hátsó gumi méret | 700 x 28C |
| Felni | FORZA Skiron65 |
| Első agy | DT Swiss 370 |
| Hátsó agy | DT Swiss 370 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | Évjárat nélküli |
| Teherbírás | 110 kg |