Leírás
*A kerékpár összeállítása eltérhet a fotótól. Kérjük, ellenőrizd a műszaki adatokat.
A Grifn RS optimalizált karbon szerkezettel készül, így még könnyebb, mint a Grifn. Emellett számos aerodinamikai fejlesztést is kapott, például a nyeregvázcső aerodinamikus formáját D-alakú nyeregcsővel, valamint az integrált diffúzort a villában.
Természetesen a Grifn RS esetében is könnyedén válthatsz „országúti beállítás” és „off-road beállítás” között. Az átgondolt és nagyra értékelt all-road geometriának köszönhetően a Grifn RS egyaránt kiválóan teljesít aszfalton és murvás utakon. A váz több rögzítési ponttal rendelkezik, így személyre szabhatod a felszerelést a megfelelő táskákkal és sárvédőkkel. Akár 42 mm-es gumikkal is használható, így bármilyen terepre alkalmas. A Grifnhez hasonlóan a Grifn RS is lehetőséget kínál a hátsó lámpa kábelének felsőcsövön belüli elvezetésére.
Kiemelkedő megoldás az integrált első váltóbilincs is, amely könnyen eltávolítható, vagy akár aerodinamikus láncvezetőre is cserélhető. Az UDH váltófül és a CeramicSpeed SLT csapágyak teszik a Grifn RS-t kínálatunk legjobb all-road kerékpárjává.
Diffúzoros villakorona
A villakorona integrált diffúzort kapott a légellenállás csökkentése érdekében. A légáramlás könnyebben halad át a villakoronán, miközben plusz energiát kap, így akadálytalanabbul áramlik tovább az alsócső mentén anélkül, hogy visszafogná a kerékpárt. Ugyanakkor csökken az ellenállás a villa és a fejcső mögötti területen is.
Kevesebb ellenállás, nagyobb sebesség!
All-road geometria
A Ridley Grifn geometriája a merev versenyváz és a komfortos off-road váz tökéletes metszete. A cél az élénk, agilis menetérzet, miközben terepen is stabil marad a kezelhetőség. A Grifn fejcsőszöge kissé laposabb, mint egy klasszikus országúti kerékpáré, ugyanakkor meredekebb, mint egy gravel bringáé. Az eredmény egy teljesen új, kifejezetten az all-road szegmensre tervezett geometria. A Classified Ridley versenyzőit is bevonták a fejlesztésbe, akik pozitív visszajelzéseket adtak erről a sokoldalú modellről.
Könnyű karbonváz
A Grifn RS alacsonyabb tömege az optimalizált karbon szerkezetnek és a könnyebb, merevebb karbonrostok használatának köszönhető, ami 140 grammos súlycsökkenést eredményez a Grifn modellhez képest.
Optimalizált gumiférőhely
A Grifn RS esetében a Ridley valamivel szélesebb gumiférőhelyet alkalmazott a Grifnhez képest. A 42 mm-es maximális méret bőséges lehetőséget biztosít a különböző gravel akadályok leküzdésére. Ez megőrzi az egyensúlyt a sebesség és az agilitás, illetve a kényelem és a stabilitás között. Természetesen országúton egyszerűen válthatsz keskenyebb gumikra vagy kerékszettre, ha arra van szükség.
Két világ, egy kerékpár
A Grifn családdal aszfalton és terepen egyaránt otthon vagy. Egyszerűen kerékszettet cserélsz, és szombaton egy gravel Gran Fondón indulsz, vasárnap pedig már az országúti edzőkörön tekersz a klubbal. Ezzel a modellel nincs szükséged több különböző kerékpárra.
Top Vélo – Az Év Gravel Kerékpárja
2024-ben a francia Top Vélo magazin a Grifn RS-t választotta az „Év Gravel Kerékpárjának”. A zsűri indoklása szerint: „Egy sokoldalú gravel kerékpár, amely minden kihívással megbirkózik, és amelynek kialakítása a használhatóság, a teljesítmény és a kényelem szempontjából is mestermű.”
„A Grifn RS mesterien képviseli az all-road kerékpárok új kategóriáját. Egy olyan bringa, amely szinte végtelenül konfigurálható és személyre szabható!”
Versenyeken bizonyított gravel
Offroad kerékpárjainkat a Ridley Racing Team közreműködésével fejlesztjük. Profi cyclocross és gravel csapatként olyan versenyszintű tudást és tapasztalatot hoznak, amely segít megalkotni a lehető legjobb kerékpárokat. Folyamatosan keresik az apró előnyöket, megosztják a mezőnyből származó tapasztalataikat, és a legmagasabb szinten bizonyítják kerékpárjaink teljesítményét.
Személyre szabható felszerelés
A váz három rögzítési ponttal rendelkezik az alsócsövön és annak alsó részén, valamint a nyeregvázcsövön, így a kulacstartók pozíciója váztáskával kombinálva is szabadon alakítható. Emellett két rögzítési pont található a felsőcsövön felsőcsőre rögzíthető táska vagy szerszámtartó számára, amelyek egy praktikus fedél alatt diszkréten elrejthetők. Továbbá kifejezetten a Grifnhez tervezett sárvédőket is kínálunk, így a kerékpár minden időjárási körülmény között használható.
Kábelvezetés világításhoz
A Grifn család minden modelljéhez hasonlóan lehetőség van a hátsó lámpa kábelének felsőcsövön belüli elvezetésére. Az agydinamó kábele szintén belső vezetéssel fut a villaszárban, így nincs szükség ragasztószalagra vagy kilógó kábelkötegelőkre. Ez lehetővé teszi világítás felszerelését, ami különösen praktikus, ha sötétben is útnak indulsz.
Univerzális váltófül (UDH)
Az univerzális váltófül (UDH) a kerékpáros világ új szabványa. Nemcsak kompatibilis minden modern váltórendszerrel, hanem védelmet nyújt a váltó sérülése és a láncleesés ellen is. A hegyikerékpározásban a UDH már régóta elterjedt, a Ridley pedig más szegmensekben is elérhetővé teszi ezt a technológiát.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Grifn RS |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 54.5 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Grifn RS |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Dura Ace |
| Hajtómű fogszám | 52-36T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 172.5 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Dura Ace |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Első váltó | Shimano Dura Ace Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano Dura Ace Di2 |
| FÉK | --------------- |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | 4ZA Nimbus Pro |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Italia SLR Boost Superflow 3D |
| Nyeregcső | Forza Aero |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Corsa Pro |
| Első gumi fajta | Krém-Fekete |
| Első gumi méret | 700 x 32C |
| Hátsó gumi | Vittoria Corsa Pro |
| Hátsó gumi fajta | Krém-Fekete |
| Hátsó gumi méret | 700 x 32C |
| Felni | Forza Skiron CG40 |
| Első agy | DT Swiss 370 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy | DT Swiss 370 |
| Hátsó agy méret | 100 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | Évjárat nélküli |
| Teherbírás | 110 kg |