Leírás
*A kerékpár összeállítása eltérhet a fotótól. Kérjük, ellenőrizd a műszaki adatokat.
A Blast egy belépőszintű modell azoknak a kerékpárosoknak, akik szívesen fedezik fel a természetet. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező villa minden kihívásra felkészíti, ugyanakkor a városi közlekedéshez is tökéletes társ.
Elsősorban a Blast egy sokoldalú mountain bike, modern geometriával és olyan megoldásokkal, amelyek a csúcskategóriás modelljeinkből származnak - ilyen például a belső kábelezés vagy a dropper nyeregcső használatának lehetősége.
Másodsorban a Blast jóval több, mint egy hagyományos MTB: a felsőcsövön elhelyezett két plusz rögzítési pontnak, valamint a kitámasztó, csomagtartó és sárvédő felszerelésének lehetőségének köszönhetően még városi bringaként is remekül megállja a helyét.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Blast29 7E8 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 47.5 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES 6000 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CUES |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | 4ZA Alloy |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormányszár | 4ZA Alloy |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 70 mm |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Italia Model X |
| Nyeregcső | 4ZA Alloy |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 31.6 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Vittoria Barzo |
| Első gumi méret | 55-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Barzo |
| Hátsó gumi méret | 55-622 |
| Felni | Forza XC |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | Évjárat nélküli |
| Teherbírás | 110 kg |