Leírás
Termék előnyök:
SÚLY - műanyagból készül, ezért sokkal könnyebb, mint a hagyományos alumínium futóbiciklik
BIZTONSÁG - kormánya csak egy bizonyos tartományban forog el, ezzel sok eséstől kiméli meg használóját
KOMPATIBILITÁS - kényelmes és széles ülése magasságban állítható, így a gyerekkel együtt nő
EGYSZERŰ HASZNÁLAT - teli kerekekkel van szerelve, emiatt kényelmes a használata, az út hibáit könnyen elnyeli, és nem kell pumpát magunkkal hordanunk és folyamatosan a nyomást ellenőríznünk a kerekekben, mely sok anyuka életét könnyíti meg
KÉNYELEM - ergonomikus markolattal van ellátva a nagyobb kényelem és biztosabb tartás érdekében
PRAKTIKUS - összehajtható, ami igen praktikus a tárolás és a szállítás során is
DIZÁJN - 2 unisex színben kapható fiús és lányos matricákkal a csomagban, melyekkel könnyen egyénre szabható a megjelenésük
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Vázméret | 32 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú sebességszám | 1 sebességes |
| FÉK | --------------- |
| Féktípus | Nincs |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver / 640 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| NYEREG | --------------- |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 24" |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |