Leírás
A széllel való harcban minden másodperc számít – különösen a triatlon középső számában. A TIME WARP TRI 5000 a világ egyik legfejlettebb triatlonvázára épül, amelyet a World Tour-szinten bizonyított időfutamgépek ihlettek, így ideális társ, ha új egyéni csúcsot szeretnél dönteni. Az állítható magasságú és pozíciójú triatlon kormányrendszer, a gyors és precíz Shimano 105 Di2 elektronikus váltó, valamint a megbízható hidraulikus tárcsafékek tökéletes harmóniában dolgoznak, hogy minden wattot hatékonyan hasznosíthass.
A World Touron edzett TIME WARP TT időfutamgépből született TIME WARP TRI kimagasló aerodinamikát, hatékonyságot és kényelmet kínál, hogy előnyt szerezz a triatlon legkritikusabb szakaszában. Az egyszerűen kezelhető és rendkívül megbízható tárcsafékek, valamint a széleskörűen állítható kartámaszok lehetővé teszik, hogy mindig a legoptimálisabb üléspozíciót vedd fel, bármilyen pályán is versenyezz, miközben frissen és energikusan érkezel a futószakaszra. A csúcskategóriás karbonváz, a tökéletesen integrált tárcsafék-megoldás és az aerodinamikusan kialakított tárolórekeszek mind hozzájárulnak a minimális légellenálláshoz és súlyhoz, hogy semmi se állhasson a rekordidőd útjába.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Time-Warp Tri CF5 IV |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 50 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Time-Warp Tri CF5 IV |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano 105 |
| Hajtómű fogszám | 52-36T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 R7101 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Középcsapágy | Shimano SM-BB71-41B |
| Első váltó | Shimano 105 Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano 105 Di2 |
| Váltókar | Riderever Triva |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Riderever Triva |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Riderever Triva |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Riderever Triva |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Metron TT |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormányszár | MERIDA Metron TT |
| Kormányszár dőlésszög | -17° |
| Kormánycsapágy | MERIDA Time Warp TT |
| Markolat | MERIDA Road Expert |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert SL |
| Nyeregcső | MERIDA Team TT II |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Maxxis Highroad |
| Első gumi méret | 700 x 28C |
| Hátsó gumi | Maxxis Highroad |
| Hátsó gumi méret | 700 x 28C |
| Felni | MERIDA Expert CW |
| Első agy | Shimano TC500 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500-HL |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 28 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 120 kg |