Leírás
A Bikeradar 4.5 csillagot adott az Ultegra szettel szerelt REACTO 6000-esnek, és úgy jellemezte, mint „egy gyors aero országúti bringa, elképesztően magabiztos irányíthatósággal”. Ez szuper visszajelzés a középkategóriás aero bringánkról, és megerősíti, hogy sikerült megtalálnunk a tökéletes egyensúlyt az aerodinamika, a súly, a merevség, a kényelem és a geometria között. A legújabb 6000-es változat ugyanarra a sokat dicsért, könnyű CF3 karbon vázra épül, de már a vadonatúj Shimano 105 Di2 szettel és az új Vision SC60 karbon kerékszettel érkezik.
Tiszta aero országúti sebesség. Az új REACTO igazi vihart kavart a bringás sajtóban: sorra hozta a tesztgyőzelmeket, maximális pontszámokat és díjakat. Ez mind azt bizonyítja, hogy sikerült tökéletesen ötvöznünk az előző, versenyben bizonyított modell DNS-ét a legfrissebb trendekkel és technológiákkal. A Cycling Weekly szerint „kétségkívül az egyik legteljesebb bringa a piacon”, a Cyclingnews „zseniális és hibátlan gépnek” nevezte, a Cycling Plus pedig egyszerűen „nagyon lenyűgözőnek” találta. Legyél akár komoly versenyző, lelkes bringás vagy ambiciózus országútis, a REACTO rengeteg embernek tökéletes választás. Az elképesztő aerodinamikája, a csökkentett súlya, a pengeéles irányíthatósága és a brutál gyorsulása miatt ideális a kritériumversenyzőknek és a sprintereknek. Ugyanakkor a kategóriában kiemelkedő kényelme azt is lehetővé teszi, hogy az aero előnyét macskakövön vagy a kedvenc edzőköröd kátyús kis mellékútjain is kiélvezhesd.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Reacto CF3 IV |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Reacto CF3 IV |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano 105 R7100 |
| Hajtómű fogszám | 52-36T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 R7101 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Középcsapágy | Shimano SM-BB72-41B |
| Első váltó | Shimano 105 Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano 105 Di2 |
| Váltókar | Shimano 105 Di2 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano 105 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL700 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano 105 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert CW |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 400 mm |
| Kormányszár | MERIDA Expert SL 2P II |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -9° |
| Kormánycsapágy | MERIDA Team SL |
| Markolat | MERIDA Road Expert |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert SL |
| Nyeregcső | MERIDA Team CW |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix TR |
| Első gumi méret | 700 x 28C |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix TR |
| Hátsó gumi méret | 700 x 28C |
| Felni | Vision SC 60 i23 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 8.7 kg |