Leírás
Az eFLOAT CITY bevezeti a Bosch-meghajtású, alacsony átlépésű városi kerékpárokat a MERIDA kínálatába. Az ENERGY CRADLE vázkialakításon alapul, amely szuper stabil utazást biztosít még erős fékezéskor és egyenetlen utakon is – ahol más alacsony átlépésű vázak már billegni kezdenek. A jól ismert és megbízható Bosch Performance Line hajtóművel kombinálva a városi közlekedés gyerekjáték lesz. Minden modell teljes felszereltséggel érkezik: beépített zárral, sárvédőkkel, világítással, kitámasztóval és csomagtartóval, hogy a városi életed még könnyebb legyen. A hétvégi kirándulásaid vagy városi cirkálásaid kényelmét pedig teleszkópos villa és állítható kormányszár biztosítja, hogy megtaláld az ideális üléspozíciót.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | eFLOAT CITY LITE |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX E25 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Direct Mount Steel Chainring |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | FSA CK-220 |
| Hajtókar hossz | 165 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Hátsó váltó | Shimano Cues U6000 |
| Váltókar | Shimano SL-MT500-L / Shimano Cues U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 35 mm |
| Kormányszár | MERIDA Expert |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 65 mm |
| Kormánycsapágy | MERIDA 8254 |
| Markolat | MERIDA Expert TK |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert CT |
| Nyeregcső | MERIDA Comp TR IV |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Maxxis Metropass |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Metropass |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | MERIDA Comp TK |
| Első agy | Shimano QC300 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano QC300 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Herrmans H-Black MR4 E |
| Hátsó lámpa | Spanninga Commuter Glow XE |
| Csomagtartó | MERIDA MIK HD Carrier |
| Sárvédő | Sunnywheel SW-FA311-60 |
| Kitámasztó | Atranvelo ED-100-PC |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance Line |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Kijelző | Bosch Kiox 300 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 29.9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!