Leírás
A CROSSWAY család a MERIDA termékcsalád gerincét képezi a bevezetése óta. Világszerte használják őket, és bizonyítottan megbízható, sokoldalú és szórakoztató közlekedési módot jelentenek. Úgy tervezték őket, hogy a felegyenesedett üléspozíciónak és a kényelemre összpontosító felszereléseknek, mint a rugós villa, a rugós nyeregcső és az állítható kormányszáraknak köszönhetően kényelmesen élvezhesse a környezetet, így a kényelem, az élvezet és a mindenre kiterjedő funkcionalitás tökéletes keverékét kínálják. Alkalmasak fitneszedzésre, ingázásra és erdei ösvényeken való laza tekerésre. A kiváló minőségű, könnyű alumíniumból készült, sárvédők, csomagtartók és rugóstagok felszerelésére alkalmas CROSSWAY termékcsalád tökéletes választás a mindennapi bringázáshoz. A felszerelt 700c kerekek könnyen gördülnek terepen, míg a 40 mm széles abroncsok extra térfogata defektvédelmet, tapadást és kényelmet biztosít.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | CROSSWAY TFS III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 47 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SHIMANO Cues U4010 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | SHIMANO LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | SHIMANO LG500 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Első váltó | SHIMANO Cues U6010 |
| Hátsó váltó | SHIMANO Cues U6020 10S |
| Váltókar | SHIMANO Cues U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | SHIMANO MT-200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Comp CC |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormánycsapágy | MERIDA M2346 |
| Markolat | MERIDA Expert EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Cross Sport |
| Nyeregcső | MERIDA TK |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | MAXXIS Overdrive Excel |
| Első gumi méret | 700 x 40C |
| Hátsó gumi | MAXXIS Overdrive Excel |
| Hátsó gumi méret | 700 x 40C |
| Felni | MERIDA Comp TK |
| Első agy | SHIMANO QC300 |
| Hátsó agy | SHIMANO QC300-HM |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Súly | 13.59 kg (M) |