Leírás
A BIG.NINE 29" hardtail alternatívája a kisebb 27.5"-os kerekeket kedvelő bringások számára. A BIG.SEVEN TFS és SPEED hegyikerékpárjaink legújabb alumínium vázgenerációja a vékony csőformákkal új megjelenést és lazább geometriát eredményez. A rövidebb felsőcső és a magasabb fejcső felegyenesedettebb vezetési pozíciót és jobb láthatóságot biztosít az útvonalakon. A 29er kerekű BIG.NINE kínálatunkhoz hasonlóan a klasszikus BIG.SEVEN hardtailek alkotják kínálatunk gerincét, és jól mutatják azt a hatalmas tapasztalatot és tudást, amelyet a kerékpártervezés és -gyártás közel fél évszázada alatt szerezhettünk. A modern váztechnológia, a részletekre való odafigyelés és a "Made in Taiwan" kézműves kivitelezés szimbiózisát szimbolizálják.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | BIG.SEVEN TFS III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 44 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Rock Shox Judy TK |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano MT101 |
| Hajtómű fogszám | 36-22T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC M99 |
| Középcsapágy | Shimano BB-UN100 |
| Első váltó | Shimano FD-M2020-TS |
| Hátsó váltó | Shimano RD-M370 |
| Váltókar | Micro Shift SL-M850-L3 / Micro Shift SL-M859-R |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Power DS100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA CC |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 690 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | MERIDA CC |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | MERIDA M2345 |
| Markolat | MERIDA EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA SPORT COMFORT |
| Nyeregcső | MERIDA CC |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | MERIDA K1080 |
| Első gumi méret | 27.5 x 2.2 |
| Hátsó gumi | MERIDA K1080 |
| Hátsó gumi méret | 27.5 x 2.2 |
| Felni | MERIDA CC |
| Első agy | Shimano TX505 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 135 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!