Leírás
A Micro Drive Pro 1000+ Front lámpa tökéletes választás azoknak a kerékpárosoknak, akik kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot keresnek. Nyolc LED-del rendelkezik, maximális fényereje 1000 lumen, és úgy tervezték, hogy kiváló hatékonyságot és hosszú üzemidőt biztosítson. A kialakítása ideális fényképet biztosít az optimális láthatóság érdekében még a legnehezebb körülmények között is. Az akár 60 órás maximális üzemidőnek köszönhetően biztos lehetsz benne, hogy a lámpa végigkíséri az egész tekerést.
A CNC-megmunkált alumínium ház és a kiváló vízállóság, valamint a hűtőbordák tartósságot és hatékony hőelvezetést biztosítanak. A lámpa hét különböző világítási móddal rendelkezik, köztük a Daytime Flash nappali villogó móddal. A vízálló USB-C töltési lehetőség (kábel nem tartozék) egyszerű és kényelmes töltést biztosít. Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt lámpa különböző időjárási körülmények között is megbízhatóan használható.
A Lezyne Infinite Power Pack+ kifejezetten a USB-C csatlakozós LED lámpáinkkal való használatra készült, hogy meghosszabbítsa azok üzemidejét. Az eredeti Infinite Light Power Pack ezzel a lámpával nem kompatibilis.
Világítási módok:
- Economy: 125 lumen / 11 óra
- Enduro: 300 lumen / 6 óra
- Blast: 600 lumen / 3 óra 15 perc
- Over Drive: 1000 lumen / 1 óra 30 perc
- Day Flash: 700 lumen / 40 óra
- Femto: 20 lumen / 60 óra
- Pulse: 100 lumen / 14 óra
Paraméterek
| Fényerő | 1000 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 60 óra |
| Kapacitás | 2800 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 84 x 48 x 41 mm |
| Súly | 168 g |