Leírás
A KTM X-Strada Master 2024 tökéletes választás mindazoknak, akik a gravel kerékpározás világában keresik a legmagasabb szintű teljesítményt. A prémium karbon váz nemcsak könnyű, de rendkívül merev is, biztosítva a gyors reakciókat és a maximális hatékonyságot a hosszabb túrák és a kemény terepek során is. Nagyszerű váz geometriájának köszönhetően a kerékpár kiválóan alkalmas kavicsos utakra, aszfaltos szakaszokra és akár könnyebb terepekre is.
A SRAM Apex 12 sebességes váltórendszer elektronikus működése rendkívül precíz és zökkenőmentes váltást tesz lehetővé, így bármilyen terepviszonyhoz könnyedén alkalmazkodik. A DT Swiss GR 1600 Spinline kerekek és a Continental Terra Speed abroncsok kiváló tapadást és gördülékenységet biztosítanak, függetlenül a terepviszonyoktól. A kerékpár komfortját a Fizik Terra Argo X5 nyereg növeli, amely a hosszabb túrák során is nagyszerű kényelmet biztosít.
A KTM X-Strada Master nemcsak technikailag kifinomult, hanem stílusos is, a modern és letisztult dizájnjával tökéletesen illik a gravel kerékpározás világába. A 8.9 kg-os súlyával és fejlett technológiájával ideális választás azok számára, akik teljesítményre és kényelemre vágynak egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel Premium Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 59 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM Apex 1 |
| Hajtómű fogszám | 40T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM Rival XPLR XG-1251 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-44T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM Apex flat |
| Hátsó váltó | SRAM Apex XPLR eTap AXS |
| Váltókar | SRAM Apex eTap AXS HRD |
| FÉK | --------------- |
| Fék | SRAM Apex |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | SRAM Paceline |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Gravel 20° |
| Kormányszár | KTM Team II Road |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros ICR |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Fizik Terra Argo X5 |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Speed |
| Első gumi fajta | ProTection |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Speed |
| Hátsó gumi fajta | ProTection |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | DT Swiss GR 1600 Spinline |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 109 kg |
| Súly | 8.9 kg |