Leírás
A KTM X-Strada Elite 2024 egy sokoldalú gravel kerékpár, amely tökéletes választás a sportos kalandok szerelmeseinek. A könnyű, prémium karbon vázra épülő bringa maximális teljesítményt és kényelmet nyújt. A Shimano GRX 1x12 sebességes váltórendszer garantálja a pontos és megbízható váltást, míg a hidraulikus Shimano GRX RX820 fékek nagy fékerőt biztosítanak minden terepviszonyon.
A Mavic Allroad S kerekek és a Continental Terra Speed gumiabroncsok kiváló tapadást és irányíthatóságot kínálnak. A karbon villa extra merevséget és könnyű súlyt ad a kerékpárnak, így simán haladhatsz akár az aszfalton, vagy akár pedig a kavicsos ösvényeken.
A KTM X-Strada Elite a kalandvágyóknak készült és tökéletes választás mind a napi ingázáshoz, mind hosszú túrákhoz, a modern dizájn biztosítja a kényelmes és élvezetes utazást minden körülmények között.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel Premium Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX RX610 |
| Hajtómű fogszám | 40T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SLX M7100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX822 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX820 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX RX820 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Gravel 20° |
| Kormányszár | KTM Team II Road |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros ICR |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal SRX |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Speed |
| Első gumi fajta | ProTection |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Speed |
| Hátsó gumi fajta | ProTection |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Mavic Allroad S |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 109 kg |
| Súly | 9.1 kg |