Leírás
A KTM X-Strada 20 2024 egy olyan gravel kerékpár, amely tökéletesen egyesíti a sportos teljesítményt és a kényelmet. A könnyű alumínium váz és a karbon villa kombinációja kiválóan alkalmazkodik a különböző terepviszonyokhoz, legyen szó városi utakról vagy erdei ösvényekről. A Shimano GRX váltórendszer 2x10 sebességgel biztosítja a precíz és megbízható váltásokat, míg a Schwalbe G-One Bite gumik tapadást és stabilitást kínálnak laza talajon is.
A kerékpár praktikus kiegészítésekkel is felszerelhető, mint például a sárvédők és csomagtartó, így hosszabb túrákhoz is kiváló választás. A gravel kerékpárok a sokoldalúságuknak köszönhetően alkalmasak mind a napi ingázásra, mind pedig a kalandos, többnapos túrákra, így a KTM X-Strada mindig megbízható társként szolgál.
Ez a kerékpár ideális választás azok számára, akik a mindennapokban is keresik a sportos, mégis kényelmes megoldásokat.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel AL6061tb |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX RX600 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG50 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano HG54 |
| Középcsapágy | Shimano RS500 pressfit Road |
| Első váltó | Shimano GRX RX400 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX400 shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX400 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX RX400 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp II Road |
| Kormányszár | KTM Team II Road |
| Kormányszár dőlésszög | -8° |
| Kormánycsapágy | Acros ICR |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Black Jack Ready23 ASY |
| Első agy | Shimano RS470 |
| Első agy méret | 110 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano RS470 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 10.9 kg |