Leírás
A KTM X-Myroon Master tervezésekor a mérnökök a teljesítmény és a kényelem tökéletes egyensúlyára törekedtek. A könnyű karbon váz nemcsak csökkenti a kerékpár súlyát, hanem növeli a merevséget is, így hatékonyabb erőátvitelt és gyorsabb haladást tesz lehetővé. A fejlett geometriai kialakítás biztosítja a stabilitást és az irányíthatóságot még a legtechnikásabb ösvényeken is.
A kerékpár felszereltsége a legújabb technológiai újításokat tartalmazza. A precíz váltórendszer és a megbízható fékek garantálják a biztonságos és élvezetes kerékpározást bármilyen körülmények között. A kiváló minőségű alkatrészek hosszú élettartamot és megbízható teljesítményt biztosítanak, így a KTM X-Myroon Master ideális választás mind a hobbi kerékpárosok, mind a profi versenyzők számára.
A 2025-ös KTM X-Myroon Master gravel kerékpár tökéletes társ a kalandvágyó kerékpárosok számára, akik nem ismernek határokat. Legyen szó aszfaltos utakról vagy kihívást jelentő terepről, ez a kerékpár minden helyzetben megállja a helyét, és felejthetetlen élményeket nyújt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon Performance Carbon UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32SC Float Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT M8100 |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore XT M8100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M8100 |
| Középcsapágy | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX822 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano 105 R7120/R7170 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano 105 R7020/RS785 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL800 CL freeza |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp II Road |
| Kormány szélesség | 440 mm |
| Kormányszár | KTM Team MTB |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Mavic Crossmax 29 CL |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |