Leírás
A KTM X-Life Action 2024 egy sokoldalú cross trekking kerékpár, amelyet azoknak terveztek, akik a mindennapi ingázás mellett a könnyebb terepezést is szeretnének kipróbálni. A könnyű, de erős alumínium váz biztosítja a megfelelő merevséget, míg a Suntour NCX-D Air 63 mm-es villája kiváló csillapítást nyújt egyenetlen terepen is. Az integrált kábelvezetés modern és tiszta megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak.
A Shimano CUES váltórendszer 20 sebességgel biztosítja a gördülékeny váltást, így minden domborzati viszony között könnyen megtalálhatod a megfelelő áttételt. A Schwalbe Smart Sam gumiabroncsokkal felszerelt 28"-os kerekek kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak, miközben a Shimano MT201/MT200 hidraulikus tárcsafékek nagyszerű fékerőt garantálnak, így biztonságban tudhatod magad minden időjárási körülmény között.
Az X-Life Action kompatibilis a különféle kiegészítőkkel, mint például sárvédők és csomagtartó, ami még praktikusabbá teszi a kerékpárt a városi közlekedéshez és a hosszabb túrákhoz egyaránt. Ez a modell ötvözi a trekking kerékpárok kényelmét és a terep biciklizéshez szükséges tartósságot.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX32-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U4010 |
| Hajtómű fogszám | 40-26T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Első váltó | Shimano CUES U6010 TS |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6020-SGS shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp Hybrid |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Performance RT Addix |
| Első gumi méret | 44-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Performance RT Addix |
| Hátsó gumi méret | 44-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano QC400 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano CUES QC400 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 132 kg |
| Súly | 12.8 kg |