Leírás
A KTM X-Life 1964 Cross 2024 egy prémium trekking kerékpár, amely az alumínium váznak és a modern felszereltségnek köszönhetően kiváló választás mind a városi ingázásokhoz, mind pedig a könnyebb terepezéshez. A 63 mm-es rugóútú Suntour NCX-E Air villa sima utazást biztosít, míg a Shimano CUES váltórendszer megbízható és pontos váltást kínál 22 sebességfokozat mellett. A belső kábelvezetés tiszta megjelenést biztosít és a vázat is megvédi.
A kerékpár Schwalbe Smart Sam abroncsokkal van felszerelve, amelyek biztosítják a tapadást és a stabilitást különféle útviszonyok között. A Shimano MT402/MT410 hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékezést nyújtanak, így biztonságosan megállhatsz bármilyen helyzetben. A könnyített fejcső extra merevséget biztosít a kormányzásnál, amely növeli a kerékpár irányíthatóságát.
Az X-Life 1964 Cross modell sokoldalú kialakítása lehetővé teszi sárvédők, csomagtartó és világítás felszerelését is, így akár a hosszabb túrákra, vagy akár a mindennapi városi használatra egyaránt tökéletesen alkalmas. Ez a kerékpár ötvözi a modern trekking kerékpárok funkcionalitását a KTM több évtizedes tapasztalatával.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6010 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | KTM Team MTB SB |
| Első váltó | Shimano CUES U6010 TS |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6020-SGS shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402/MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Comp Ergo Multi |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp Hybrid |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Smart Sam |
| Első gumi fajta | Performance RT Addix |
| Első gumi méret | 44-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Performance RT Addix |
| Hátsó gumi méret | 44-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano QC400 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano UR600 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 132 kg |
| Súly | 12.8 kg |