Leírás
A KTM Revelator Alto Master 2026 a teljesítményorientált országúti kerékpárosok számára készült. Könnyű Performance Carbon R4930 vázával és Performance Carbon F15 villájával aerodinamikus és merev alapot kínál, miközben a komfortot is szem előtt tartja. Az integrált kábelvezetés, a Vision TriMax Aero kormány és az FSA SMR-II stucni modern, letisztult megjelenést biztosítanak.
A hajtáslánc a Shimano Ultegra Di2 12 sebességes szettből épül fel, amely villámgyors elektronikus váltást kínál. Az Ultegra R8100 hajtómű és a kazetta széles áttételtartományt ad a sík szakaszokhoz és a meredek emelkedőkhöz egyaránt. A fékezésről az Ultegra R8170 hidraulikus tárcsafékek és a Shimano CL700 rotorok gondoskodnak, amelyek stabil fékerőt nyújtanak minden időjárási körülmény között.
A kerékpár KTM Team Carbon Road felnikkel és Mavic MR801 agyakkal érkezik, DT Swiss Competition küllőkkel szerelve a megbízható és merev felépítésért. A Schwalbe One Performance abroncsok gyors gördülést és extra defektvédelmet biztosítanak. A kényelmet a Fizik Antares Vento S-Alloy nyereg és a KTM COMPLink Zero Alloy aero nyeregszár teszi teljessé. A 8.2 kg-os tömegével az Alto Master ideális társ edzésekhez és versenyzéshez egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Revelator Alto Performance Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 57 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Revelator Alto Performance Carbon F15 |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Ultegra R8100 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Ultegra R8101 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M8100 |
| Középcsapágy | Shimano BB72-41B pressfit Road |
| Első váltó | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Hátsó váltó | Shimano Ultegra Di2 R8150 shadow |
| Váltókar | Shimano Ultegra Di2 R8170 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL700 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | VISION TriMax Aero |
| Kormányszár | FSA NS SMR-II |
| Kormányszár dőlésszög | -10° |
| Kormánycsapágy | FSA ACR |
| Markolat | KTM Tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Fizik Antares Vento S-Alloy |
| Nyeregcső | KTM COMPLink zero Alloy aero |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe One Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 30-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe One Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 30-622 |
| Felni | KTM Team Carbon Road |
| Első agy | Mavic MR801 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Mavic MR801 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 24 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 108 kg |
| Súly | 8.2 kg |