Leírás
A KTM Revelator Alto Elite 2026 a teljesítmény és az elérhető árú karbon technológia ötvözete. A Performance Carbon R4930 váz és a Performance Carbon F15 villa merevséget, hatékony erőátvitelt és kényelmes üléspozíciót biztosít. Az integrált kábelvezetés és az aerodinamikus csőformák modern megjelenést kölcsönöznek, miközben a FSA Gossamer Compact Road kormány és a FSA ACR stucni pontos irányítást nyújtanak.
A hajtásláncot a Shimano 105 Di2 2x12 elektronikus sebességes rendszer alkotja, amely magában foglalja az R7150 váltókat, az R7170 fékváltókarokat. Ez a konfiguráció széles áttételtartományt kínál, így a kerékpár egyaránt ideális sík szakaszokon és emelkedőkön. A fékezésről a Shimano CL700 tárcsák és a hidraulikus rendszer gondoskodik, megbízható fékerőt nyújtva minden időjárási körülmény között.
A kerékpár KTM Pro Road felniken és Mavic MR801 agyakon gurul, DT Swiss küllőkkel erősítve a tartósság érdekében. A Schwalbe One Performance RaceGuard 30-622 abroncsok kiváló tapadást és defektvédelmet kínálnak. A kényelmet a Selle Royal SRX nyereg és a KTM COMPLink Zero Alloy aero nyeregszár biztosítják. A 8.6 kg-os összsúlyával az Alto Elite egy sokoldalú országúti kerékpár, amely ideális választás edzésekhez és hosszabb túrákhoz is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Revelator Alto Performance Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Revelator Alto Performance Carbon F15 |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano 105 R7100 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 R7101 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Középcsapágy | Shimano BB71-41B pressfit Road |
| Első váltó | Shimano 105 Di2 R7150 |
| Hátsó váltó | Shimano 105 Di2 R7150 shadow |
| Váltókar | Shimano 105 Di2 R7170 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL700 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | FSA Gossamer Compact Road |
| Kormánycsapágy | FSA ACR |
| Markolat | KTM Tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal SRX |
| Nyeregcső | KTM COMPLink zero Alloy aero |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe One Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 30-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe One Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 30-622 |
| Felni | KTM Pro Road |
| Első agy | Mavic MR801 |
| Első agy méret | 110 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Mavic MR801 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 24 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 8.6 kg |