Leírás
A KTM Penny Lane Street tervezésekor a kényelem és a funkcionalitás került előtérbe. A 6061-es alumínium váznak köszönhetően a kerékpár könnyű és tartós, míg a Suntour NVX30 teleszkópos villa 80 mm-es rugóúttal simítja ki az útegyenetlenségeket, növelve a kényelmet mind a városi, mind a könnyű terepviszonyok között.
A Shimano Tourney TX800 hátsó és Altus M313 első váltó 3x8 sebességes rendszerben működik, biztosítva a megfelelő áttételt a különböző terepviszonyokhoz. A Shimano EF505 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt nyújtanak minden időjárási körülmény között, növelve a biztonságot a közlekedés során.
A Schwalbe Smart Sam gumiabroncsok kiváló tapadást és gördülési ellenállást biztosítanak, míg a KTM Line Sport nyereg és az állítható kormányszár személyre szabott kényelmet nyújtanak a kerékpáros számára. A kerékpár felszereltsége magában foglalja a világítást, sárvédőket és kitámasztót, így azonnal használatra kész a mindennapi ingázáshoz vagy hétvégi kirándulásokhoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB Street |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NVX30 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano TY301 |
| Hajtómű fogszám | 42-34-24T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.3 |
| Pedál | KTM Line MTB BF |
| Első váltó | Shimano Tourney TX800 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M313 |
| Váltókar | Shimano EF505 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano EF505 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer12 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 15° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 54-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 54-584 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 135 kg |
| Súly | 16.2 kg |