Leírás
A 2025-ös KTM Myroon Master az egyik legkönnyebb és legagresszívebb MTB kerékpár a kategóriájában. A merev karbon váz csökkentett súllyal és megnövelt hátsó merevséggel rendelkezik, így ideális a versenyzéshez és a gyors terepezéshez. A belső kábelvezetés és a modern vázkialakítás garantálja a letisztult megjelenést és a könnyed irányítást.
A Shimano Deore XT 12 sebességes váltórendszer, valamint a FOX 32 Float SC Performance villa 100 mm rugóúttal kiváló kezelhetőséget biztosít, a Maxxis Rekon Race gumik pedig tökéletes tapadást nyújtanak bármilyen terepen. A Myroon Master Mavic Crossmax kerekekkel és könnyű súllyal rendelkezik, amely lehetővé teszi a gyors haladást és a precíz irányítást a nehéz terepviszonyok között is.
Ez a modell nemcsak a versenyzők, hanem azok számára is tökéletes, akik egy csúcstechnológiás, könnyű és megbízható kerékpárt keresnek terepezésre.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon Premium Carbon UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32 Float SC Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT M8100 |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore XT M8100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M8100 |
| Középcsapágy | Shimano MT800 Press Fit MTB |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT M8100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT M8100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team MTB |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM Team silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Mavic Crossmax |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 24 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 121 kg |
| Súly | 10.4 kg |