Leírás
A KTM Myroon Elite 2025 egy csúcsminőségű hegyikerékpár, amely a könnyű és merev Performance Carbon vázzal a sebességet és a hatékonyságot helyezi előtérbe. A Fox 32 Float 100 mm-es teleszkópos villa segít kisimítani a terep egyenetlenségeit, míg a Shimano Deore váltórendszer biztosítja a precíz és gyors sebességváltásokat. A kerékpár egytányéros hajtása egyszerű és hihetetlenülmegbízható működést tesz lehetővé.
A Shimano Deore váltórendszerrel a Myroon Elite bármilyen terepviszonyokhoz alkalmazkodik, a Maxxis Rekon Race abroncsok pedig kiváló tapadást biztosítanak laza talajon és kemény felületeken egyaránt. A karbon váz és az erős alkatrészek kombinációja tökéletes választás mind a versenyzők, mind a technikai terepeken kalandozók számára.
A Myroon Elite prémium minőséget nyújt elérhető áron a teljesítményorientált hegyikerékpárosok számára, ideális belépő szintű kerékpár a karbon világába.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon Performance Carbon UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore M6100 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano SLX M7100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team MTB |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM Team silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco RND Manganese Rails |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Ryde Rival26 |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 11.8 kg |