Leírás
A KTM Macina Team 872 Glorious 2025-ös modellje a hegyikerékpározás szerelmeseinek készült, akik a legújabb technológiát és kiváló minőségű alkatrészeket keresik egy elektromos mountain bike-ban. A kerékpár szívét a Bosch Performance Line CX motor alkotja, amely 85 Nm maximális nyomatékot, így könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel és technikás lejtőkkel egyaránt. A Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor hosszú távú túrákhoz is elegendő energiát biztosít, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A kerékpár 100 mm-es rugóúttal rendelkezik, amelyet a kiváló minőségű első villa biztosít, lehetővé téve a sima és kontrollált haladást a legváltozatosabb terepviszonyok között is. A 27.5 colos kerekek optimális gördülési tulajdonságokat és stabilitást nyújtanak, míg a kivételes vázmerevség növeli a kerékpár reakciókészségét és irányíthatóságát.
A Shimano CUES 10 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, míg a Tektro hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmények között. A KTM Macina Team 872 Glorious nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina MTB Alloy 6061 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Recon Silver RL |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Comp2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-48T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | KMC e500 LG e-bike |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-M535 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-45 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Hybrid |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Wicked Will Performance |
| Első gumi méret | 65-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Wicked Will Performance |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC600B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 300 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 142 kg |
| Súly | 23.9 kg |