Leírás
A KTM Macina Revelator SX Prime 2024-es modellje a könnyűség és a teljesítmény tökéletes kombinációját kínálja az országúti kerékpározás szerelmeseinek. A prémium karbon váz aerodinamikus kialakítása nemcsak esztétikus megjelenést, hanem kiváló merevséget és kényelmet is biztosít. A Bosch Performance SX motor 55 Nm nyomatékot kínál, amely elegendő támogatást nyújt a meredek emelkedőkön és hosszabb túrákon egyaránt. A 400 Wh-s CompactTube akkumulátor diszkréten integrálva van a vázba.
A kerékpár Classified 12 sebességes váltórendszere széles áttételtartományt biztosít, így a kerékpáros mindig megtalálhatja a megfelelő fokozatot a különböző terepviszonyokhoz. A Shimano 105 R7170 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt garantálnak minden időjárási körülmény között.
A KTM Macina Revelator SX Prime 2024 ideális választás azok számára, akik egy könnyű, de erőteljes elektromos országúti kerékpárt keresnek. A Bosch Mini Remote Dropbar vezérlőegység és a Bosch eBike Flow alkalmazás lehetővé teszi a motor teljesítményének testreszabását és a kerékpár beállításainak finomhangolását. Ez a modell tökéletes választás mindazok számára, akik a hagyományos országúti kerékpározás élményét szeretnék ötvözni az elektromos rásegítés előnyeivel.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Revelator Prime Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Macina Revelator Premium Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | KTM |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-RACE ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Classified Cassette |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM Rival |
| Pedál | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| Hátsó váltó | Shimano 105 Di2 R7150 shadow |
| Váltókar | Shimano 105 Di2 R7170 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano 105 Di2 R7170 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Road |
| Kormány szélesség | 400 mm |
| Kormányszár | KTM Team Road ICR |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Fizik Antares Vento SAlloy |
| Nyeregcső | KTM Prime Carbon zero |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix 5000 S |
| Első gumi fajta | TL |
| Első gumi méret | 28-622 |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix 5000 S |
| Hátsó gumi fajta | TL |
| Hátsó gumi méret | 28-622 |
| Felni | Classified SET CF R35 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 55 Nm |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Mini Remote Dropbar |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 109 kg |
| Súly | 13.3 kg |