Leírás
A KTM Macina Prowler Master 2026 a KTM enduro e-bike szegmensének egyik legerősebb képviselője. A Dimmix karbon váz, a FOX 38 Rhythm villa és a FOX Float X Performance rugóstag minden terepakadályt magabiztosan kezel. A progresszív geometria és a Dimmix kerékkombináció stabilitást, agilitást és tökéletes irányíthatóságot kínál a technikás ösvényeken.
A meghajtásról a bevált Bosch Performance CX motor gondoskodik, amely sportos és természetes rásegítést biztosít. A vázban rejtett 750 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hatalmas hatótávot kínál, amely ideális hosszabb túrákra és meredek hegyi szakaszokra. A rendszer vezérlését a modern Bosch Purion 200 biztosítja, amely minden fontos adatot könnyen leolvasható formában mutat. A hajtáslánc a SRAM GX Transmission 11 sebességes rendszer, amely pontos, gyors és megbízható működést nyújt.
A megállásról a nagy teljesítményű Shimano Saint M820 négydugattyús fékek gondoskodnak, amelyek extrém fékerőt biztosítanak még a leghosszabb lejtőkön is. A kerékpár erős KTM E-Comp Trail kerekekkel érkezik, amelyeket kifejezetten e-MTB terhelésre terveztek. A tapadást a masszív Maxxis Minion DHF és DHR II abroncsok garantálják. A 25.5 kg-os Macina Prowler Master egy igazi erőgép, amely a legkeményebb enduro pályákon is otthon érzi magát.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Prowler Dimmix Carbon 170 UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 38 Float Rhythm E |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 180 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM T-Type Eagle |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Trail ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | SRAM GX T-Type XS-1275 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-52T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM GX T-Type |
| Pedál | MTB-Pedal flat VPE-527 |
| Hátsó váltó | SRAM GX Eagle Transmission |
| Váltókar | SRAM POD AXS Controller |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Saint M820 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano MT800 / EM810 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Prime Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Nyeregcső | KTM Comp dropper internal |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF |
| Első gumi fajta | 3C-MaxxTerra/EXO/TR |
| Első gumi méret | 63-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II |
| Hátsó gumi fajta | 3C-MaxxTerra/EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 70-584 |
| Felni | KTM E-Comp Trail |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Tejesítmény | 600 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Purion 200 Display & Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 144 kg |
| Súly | 25.5 kg |