Leírás
A KTM Macina Kapoho 8973 L 2025-ös modellje a hegyikerékpározás új dimenzióját kínálja az elektromos kerékpárok világában. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékkal rendelkezik, amely kiváló támogatást nyújt a meredek emelkedőkön és technikás lejtőkön egyaránt. Az integrált Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor hosszú távú túrákhoz is elegendő energiát biztosít, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A kerékpár 160 mm-es rugóúttal rendelkezik, amelyet a Straight-Line-Link (SLL) felfüggesztési rendszer támogat, biztosítva a sima és kontrollált haladást a legváltozatosabb terepviszonyok között is. A DiMMiX kerékkombináció - 29" első és 27.5" hátsó kerekek - optimális irányíthatóságot és tapadást nyújt, lehetővé téve a bringás számára, hogy magabiztosan navigáljon a technikás ösvényeken.
A SRAM SX 12 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, míg a Shimano M4100 / MT420 4-dugattyús hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmények között. A KTM Macina Kapoho 8973 L nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legújabb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Kapoho Dimmix Al 6061 SLL 160 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox 35 Silver TK |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | Suntour Tri-Air 3CR |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM X-Sync 2 Eagle |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TRAIL ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | SRAM SX Eagle PG-1210 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM NX Eagle |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | SRAM SX Eagle |
| Váltókar | SRAM SX Eagle singleClick |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano M4100 / MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 / EM600 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Trail35 rizer15 |
| Kormány szélesség | 780 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Italia Model-X Flow |
| Nyeregcső | KTM Comp II |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Első gumi fajta | Folding |
| Első gumi méret | 65-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Hátsó gumi fajta | Folding |
| Hátsó gumi méret | 70-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail / Ambrosio E35 Trail |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 146 kg |
| Súly | 27.6 kg |